Girls’ Teams

AGE GROUP

BIRTH YEAR

GIRLS’ TEAM NAME

COACHES

11 & Under

08

BUSA 08 Academy – North

Lead – Eric Ryan

08

BUSA 08 Academy – North

Nick Dirienzo

08

BUSA 08 Academy – North

Bree Windham

08

BUSA 08 Academy – North

Mac Kelly

08

BUSA 08 Academy – South

Mckenzie /Megan Green/Will P/Lee M

10 & Under

09

BUSA 09 Academy

Lead – Shane Dressback

09

BUSA 09 Academy

Chris Tindall

09

BUSA 09 Academy

Haley Gerken

09

BUSA 09 Academy

Alan Williamson

09

BUSA 09 Academy – South

Mckenzie /Megan Green/Will P/Lee M

9 & Under

10

BUSA 10 Academy

Lead – Peter Gamble

10

BUSA 10 Academy

TBN

10

BUSA 10 Academy – South

Mckenzie /Megan/Lee M/Will P

AGE GROUP

BIRTH YEAR

GIRLS’ TEAM NAME

COACHES

11 & Under

08

BUSA 08 Academy – North

Lead – Eric Ryan

08

BUSA 08 Academy – North

Nick Dirienzo

08

BUSA 08 Academy – North

Bree Windham

08

BUSA 08 Academy – North

Mac Kelly

08

BUSA 08 Academy – South

Mckenzie /Megan Green/Will P/Lee M

10 & Under

09

BUSA 09 Academy

Lead – Shane Dressback

09

BUSA 09 Academy

Chris Tindall

09

BUSA 09 Academy

Haley Gerken

09

BUSA 09 Academy

Alan Williamson

09

BUSA 09 Academy – South

Mckenzie /Megan Green/Will P/Lee M

9 & Under

10

BUSA 10 Academy

Lead – Peter Gamble

10

BUSA 10 Academy

Courtney Daniels

10

BUSA 10 Academy – South

Mckenzie /Megan/Lee M/Will P

Boys’ Teams

AGE GROUP

BIRTH YEAR

BOYS’ TEAM NAME

COACHES

11 & Under

08

BUSA 08 Academy

Bryan Tharp

08

BUSA 08 Academy

Nick Dirienzo

08

BUSA 08 Academy

Jon Kresena

08

BUSA 08 Academy – South

Will Patridge /Lee/Mckenzie/Megan

10 & Under

09

BUSA 09 Academy

Lead – Mike Morman

09

BUSA 09 Academy

Nick Ditullo

09

BUSA 09 Academy

Clay Colvin

09

BUSA 09 Academy – South

Will Patridge /Lee/Mckenzie/Megan

9 & Under

10

BUSA 10 Academy

Lead – Mike Morman

10

BUSA 10 Academy

Matt Kirkpatrick

10

BUSA 10 Academy

Nick Ditullo

10

BUSA 10 Academy

TBN

10

BUSA 10 Academy – South

Will Patridge /Lee/Mckenzie/Megan